Slory weg? "Misschien is verkopen met terugkoopoptie ook niet gek"

Jaden Slory
Jaden Slory Foto: © Pro Shots

Jaden Slory werkte vorig jaar succesvol samen met Melvin Boel bij FC Dordrecht. Mogelijk gaan de trainer en de buitenspeler nu weer samenwerken. Go Ahead Eagles, de nieuwe club van de coach, is namelijk geïnteresseerd om hem te huren. Journalist Tijmen van Wissing is benieuwd of er een akkoord komt tussen de clubs.

"Slory, is dat een versterking?", vraagt Van Wissing in De Oosttribune aan Anco Jansen. "Ja, zeker. Hij heeft het voordeel dat 'ie ook vanaf links kan spelen, maar hij is het best vanaf rechts", aldus de analist, waarna de journalist het woord weer neemt: "Hij zou wel echt een versterking zijn. Daar hebben ze de ogen nu op gericht. Feyenoord wil wel meewerken, ze zijn op de achtergrond in gesprek."

Toch is een deal nog niet in kannen en kruiken. "Feyenoord mag maar zeven spelers in Nederland en zes in het buitenland verhuren. Go Ahead gaat misschien volgend jaar wel tien miljoen euro terug in de begroting. Ze willen daarom ook niet teveel investeren in spelers die allemaal op de loonlijst komen. Go Ahead wil wel huren, maar ik heb het idee dat Feyenoord denkt: misschien is verkopen met een terugkoopoptie ook niet gek."

Lees meer:
0 reacties