Shiogai voorspelt NEC - Feyenoord: "Ik denk dat ze gaan winnen"

Kento Shiogai en Matisse Didden in duel
Kento Shiogai en Matisse Didden in duel Foto: © BSR Agency

Kento Shiogai denkt dat NEC vanmiddag weer gaat winnen van Feyenoord. De Japanse spits was een aantal maanden geleden nog de grote man bij de ontmoeting in Rotterdam. 

Shiogai was als invaller twee keer trefzeker en zorgde zo voor een 2-4 zege op Feyenoord. "Ik denk dat het mijn beste wedstrijd was op Nederlandse bodem", blikt hij terug in gesprek met ESPN. "Echt een geweldige wedstrijd, een grootse herinnering."

Vooral de 2-4 was van grote klasse. Shiogai schoot de bal vanaf de middencirkel over Timon Wellenreuther binnen. "De 2-4 was mijn mooiste goal in een N.E.C.-shirt", aldus de Japanner. "Ik zag de keeper vrij ver voor zijn doel staan. Eigenlijk te ver. Ik dacht dat ik hem wel over hem heen kon schieten, dus veel denktijd was er niet. Ik schoot gewoon. Na die goal was de wedstrijd afgelopen. Het was beslist."

Vanmiddag staan NEC en Feyenoord weer tegenover elkaar. Dit keer zonder Shiogai, die in de winter de overstap maakte naar VfL Wolfsburg. De spits verwacht opnieuw een zege voor de Nijmegenaren. "Ik denk dat ze gaan winnen. N.E.C. heeft geweldige spelers. Het zelfvertrouwen is groot binnen de groep", weet hij. "Dus dat is belangrijk om grote wedstrijden te winnen."

NEC en Feyenoord trappen om 14.30 uur af in de Goffert. 

Lees meer:
0 reacties