Sem Steijn ziet nieuwe rol bij Feyenoord wel zitten: "Wie weet"

Sem Steijn
Sem Steijn Foto: © Pro Shots

Sem Steijn moet bij Feyenoord voorlopig genoegen nemen met een rol als invaller. De 24-jarige middenvelder kwam dit seizoen pas drie keer in actie, maar liet afgelopen week in de Champions League tegen FC Barcelona van zich horen met een doelpunt. Steijn hoopt de komende periode vaker zijn kans te krijgen in Rotterdam.

Komend weekend wacht voor Feyenoord het duel met PEC Zwolle. Na de nederlaag tegen Barcelona wil Steijn snel weer een overwinning boeken. "Nee, dat vind ik niet. Ook weer lekker om te spelen. Ondanks dat je verloren hebt, kun je dan weer winnen. Dan kun je het misschien wegspoelen. Maar dat is niet moeilijk. Zo hoort het niet te zijn", vertelt de middenvelder.

Door het vertrek van Ayase Ueda wordt er ook gespeculeerd over een mogelijke rol voor Steijn in de punt van de aanval. Giovanni van Bronckhorst beschikt met Nacho Ferri en Shaqueel van Persie over andere opties, maar Steijn sluit een positie als spits niet uit. "Ik ben natuurlijk wel een echte tien, maar heb vaker in de spits gestaan, dus ik kan daar ook uit de voeten. Wie weet", aldus Steijn.

Toch ligt zijn voornaamste wens momenteel bij het maken van meer minuten. Tegen NEC bleef Steijn afgelopen weekend nog de volledige wedstrijd op de bank. "Ik wil natuurlijk meer spelen, dat weet de trainer ook. Maar ik ben ook blij dat ik hier ben, dat ik voor deze prachtige club mag spelen. Ik moet hard knokken om mijn minuten te krijgen. Je wil altijd spelen, ik ben hier gekomen om te spelen, dat is soms wel lastig", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties