Sem Steijn op de bank? "Ik denk niet dat het een incident was"

Gertjan Verbeek ziet dat Sem Steijn het moeilijk heeft bij Feyenoord. Volgens de analist maakt Luciano Valente momenteel een betere indruk. 

Verbeek begrijpt niet dat Robin van Persie Steijn aanvoerder heeft gemaakt. "Het getuigt wel van moed, maar niet van realisme om Steijn aanvoerder te maken. Hij is nu gepasseerd en ik denk dat hij ook niet blij is dat hij aanvoerder is", merkt hij op in gesprek met Sportnieuws.nl. "Hij maakt een wat opgefokte en zenuwachtige indruk. Het komt zijn spel ook niet ten goede."

Tegen PSV begon Steijn al op de bank en Verbeek denkt niet dat dat de laatste keer is. "Van Persie heeft op het middenveld veel keuze. Timber komt er ook weer aan en dat is ook een basisspeler", aldus de clubloze oefenmeester. "Steijn is al op de bank beland. Valente heeft zijn overstap naar Feyenoord beter verwerkt dan Steijn. Ik denk niet dat het een incident was dat hij op de bank zit."

Lees meer:
0 reacties