Scheldende Van Hanegem geeft toe: "Die schrok toen wel"

Willem van Hanegem
Willem van Hanegem Foto: © BSR Agency

Willem van Hanegem zat scheldend voor de televisie toen Feyenoord tegen PSV opnieuw op achterstand kwam afgelopen weekend, zo vertelt hij in de podcast Willem en Wessel. Kort daarvoor kon hij nog juichen na het doelpunt van Luciano Valente. 

"Ik liep even naar de keuken en toen ik terug kwam lag hij d'r alweer in", vertelt Van Hanegem. "Krijg de... zei ik toen. Maar ik zit wel vaker te schelden voor de televisie. Gelukkig was de enigste die bij mij was op dat moment de kat."

"Die schrok wel", geeft hij toe. "Maar ik dacht hoe is het in godsnaam mogelijk dat je gelijk maakt en vervolgens gelijk weer op achterstand komt."

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties