Rotterdammer wilde naar Feyenoord: "Keuze viel helaas op Trauner"

Jeffrey Bruma maakt een gebaar richting de fans van Feyenoord
Jeffrey Bruma maakt een gebaar richting de fans van Feyenoord Foto: © Pro Shots

Jeffrey Bruma vertrok al op jonge leeftijd naar de jeugdopleiding van Chelsea. Voordat de 33-jarige Rotterdammer naar Londen ging, was hij vanaf de Onder 7 tot aan de Onder 15 jeugdspeler van Feyenoord.

"Mijn droom was om Feyenoord 1 te halen", zegt Bruma in gesprek met Voetbalzone. "Via een omweg heb ik het profvoetbal bereikt, maar nooit voor Feyenoord gespeeld. Het had de cirkel wel rond gemaakt." Een overstap naar Feyenoord had er misschien wel nog ingezeten. "In mijn laatste seizoen bij Wolfsburg belde Arne Slot mij om te informeren naar interesse van beide partijen."

"De club en ik stonden ervoor open, maar het viel op een gegeven moment stil." Uiteindelijk kwamen er bij Feyenoord meerdere opties in beeld. "De keuze viel op Gernot Trauner en dat vond ik wel jammer. Maar het leven loopt nu eenmaal zo", aldus Jeffrey Bruma, die daarna nog bij SC Heerenveen speelde en bij RKC Waalwijk. Inmiddels is hij gestopt. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Feyenoord
14:30
NEC Nijmegen
zo
30/11
Telstar
14:30
Feyenoord
za
6/12
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand