Rots trekt boetekleed aan: "Zal iedereen over me heen krijgen"

Daan Rots baalt
Daan Rots baalt Foto: © BSR Agency

Daan Rots was na Feyenoord - FC Twente (2-1) uiterst kritisch op zichzelf. De aanvaller van de Tukkers nam het zichzelf zeer kwalijk dat hij een grote kans miste bij 0-0. 

Na afloop trok Rots duidelijk het boetekleed aan. "Sorry is een groot woord, maar ik heb wel gezegd: jongens, jullie moeten weten dat het een moeilijk verhaal werd door mijn gemiste kans", vertelt de rechtsbuiten aan Tubantia. Zijn teamgenoten wilden daar niks van weten. "Dat is aardig van ze, maar die kans blijft nog wel even in mijn hoofd rondspoken. Ik weet dat het niet helemaal zo is, maar het gevoel overheerst nu wel dat we door mij hebben verloren.”

Rots kwam oog in oog met doelman Timon Wellenreuther, maar werkte de bal slordig naast het doel. "Ik zal nu vast iedereen over me heen krijgen op social media, maar ik weet zelf ook wel dat dit gewoon slecht gedaan is van mij", treurt de 23-jarige uit Groenlo, die dit seizoen het net nog niet wist te vinden. "Het is heel makkelijk om me de kop gek te laten maken. Maar ik weet zeker dat als die eerste goal valt, er vanzelf meerdere volgen.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand