Ronald Koeman negeert oud-Feyenoorder: "Dat komt wel te laat"

Ronald Koeman
Ronald Koeman Foto: © MTB-Photo

Volgens Valentijn Driessen moet bondscoach Ronald Koeman er alles aan doen om Crysencio Summerville voor Oranje te laten kiezen. De oud-Feyenoorder kan in maart ook uitkomen voor Suriname, dat in de play-offs om een WK-ticket tegen Bolivia speelt.

Met het WK in aantocht verkeren veel Nederlandse spelers in het buitenland in topvorm, onder wie Summerville, die momenteel uitblinkt bij West Ham. In de podcast Kick-Off van De Telegraaf stelt Driessen dat Koeman snel moet handelen. "Hij is wel een speler die het geweldig doet bij West Ham, hij scoort aan de lopende band. Daar moet Koeman wel naar kijken en die moet je niet zomaar laten gaan."

Collega-journalist Jeroen Kapteijns vreest dat Summerville niet voor Oranje kiest en met Suriname het WK probeert te halen. "Dat komt wel te laat, die heeft zijn keuze voor Suriname al gemaakt. Als hij de play-offs haalt, dan gaat hij gewoon naar het WK. Die gaat in maart zijn debuut maken als Suriname tegen Bolivia en misschien tegen Irak speelt."

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties