Robin van Persie verklaart opstelling: "Zijn tijd komt nog wel"

Robin van Persie
Robin van Persie Foto: © BSR Agency

Feyenoord treedt donderdagavond in Sevilla aan met een flink gewijzigde opstelling. Door het ontbreken van meerdere basisspelers is er geschoven met posities, maar Robin van Persie houdt bewust de kaarten tegen de borst. De trainer wil Real Betis zo min mogelijk prijsgeven over zijn precieze plannen.

Van Persie benadrukt dat flexibiliteit een sleutelwoord is voor zijn ploeg. "We willen in ieder geval veel dynamiek zien en dat ze wisselen van positie in het aanvallen. De rest zul je straks zien", aldus de coach bij Ziggo Sport. In de voorhoede valt de keuze op Casper Tengstedt. "Shaqueel is goed bezig en zijn tijd komt nog wel. Hij heeft het goed gedaan in zijn speelminuten, maar vandaag beginnen we met Casper en Larin."

Hoewel de personele wijzigingen groot zijn, blijft de basis van het spelplan overeind. "In het aanvallen en verdedigen niet veel, maar we hebben ze wel bewust gemaakt van het feit dat spelers op andere posities staan. Dat zul je straks ook zien. Dat is spannend en tegelijkertijd ook leuk."

De Rotterdamse ploeg houdt ondertussen ook een schuin oog op de andere wedstrijden in de Europa League, al wil Van Persie daar niet te veel nadruk op leggen. "Wij gaan ons eigen voetbal spelen en we houden wel rekening met alle scenario’s. We blijven op de hoogte van de andere velden en daar houden we rekening mee. Uiteindelijk is het aan ons om de wedstrijd te winnen en dan pas kan je kijken naar andere wedstrijden." De focus ligt volledig op Betis. "Wij focussen ons op deze wedstrijd en als wij op voorsprong staan richting het einde van de wedstrijd, kunnen we er rekening mee houden."

Tot slot kijkt Van Persie vooral uit naar het decor en de uitdaging. "We mogen in een schitterend stadion spelen tegen een heel goed team. Betis heeft ook hun uitdagingen met blessures. Wij zagen in alle wedstrijden de nuances van de trainer en je ziet dat hij een goede coach is. Onze supporters zijn er zoals altijd bij, dus die willen we trots maken."

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties