Robin van Persie baalt: "Ik ben het er totaal niet mee eens"

Robin van Persie tegen Heracles Almelo
Robin van Persie tegen Heracles Almelo Foto: © BSR Agency

Robin van Persie heeft zich na afloop van het duel tegen Heracles Almelo kritisch uitgelaten. De hoofdtrainer van de Rotterdammers was het bepaald niet eens met het afkeuren van de goal van Ayase Ueda.

"In de eerste helft hadden we de overhand en verwacht je eigenlijk meer doelpunten te maken", begon Van Persie bij ESPN. "Ik vond de goal van Ayase geldig. Ik begrijp nog steeds niet waarom die niet telt, omdat hij, praktisch gezien, in het doel tegen zijn eigen hand aan kopt."

Van Persie benadrukt dat de handsbal van Ueda totaal geen invloed had op het doelpunt. "Het was een heel goede voorzet van Bos. Ueda hangt letterlijk in het doel en dan schampt de bal zijn arm een beetje. Sorry hoor, maar volgens mij zat die al. Ik ben het er totaal niet mee eens. Dan voel je totaal niet aan dat dit geen invloed heeft."

De oefenmeester baalt met name voor Ueda, die uiteindelijk niet op het scorebord zou komen tegen Heracles Almelo. "Ik vind het jammer voor Ayase. Want hij had een doelpunt verdiend. En dat was ook gewoon, vind ik, een geldig doelpunt. Kom op", aldus Van Persie.

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties