Read kritisch na overwinning: "Daar moeten we goed naar kijken"

Givairo Read in Jong Oranje
Givairo Read in Jong Oranje Foto: © Pro Shots

Givairo Read is opgelucht na de overwinning van Jong Oranje op Jong Slovenië, maar de aanvoerder blijft kritisch op het optreden van zijn ploeg. Door de 2-4 zege houdt Jong Oranje bovendien zicht op plaatsing voor het EK.

De ploeg van Michael Reiziger boekte in Slovenië een belangrijke overwinning dankzij doelpunten van Ayoub Oufkir, Lequincio Zeefuik, Ernest Poku en Kees Smit. "Belangrijke wedstrijd en belangrijke punten", vertelt Read in gesprek met ESPN. "We begonnen prima, denk ik. Krijgen wel een tegengoal, jammer genoeg. We wisten dat we veel kwaliteit hebben en dat er veel kansen gaan komen. Die hebben we benut, gelukkig", vervolgt de aanvoerder.

Toch zag Read ook een verbeterpunt. Jong Oranje kwam al vroeg op achterstand na een snelle counter van de Slovenen. "Daar moeten we goed naar kijken, want dat kunnen we ons niet permitteren", stelt hij. De ploeg van Reiziger herstelde zich vervolgens en wist de wedstrijd alsnog naar zich toe te trekken. Volgens Read ligt de kracht van Jong Oranje vooral in de aanvallende kwaliteiten. "We hebben veel kwaliteit en daarmee creëren we heel veel kansen. Die maken we gelukkig af."

Zet in op Feyenoord tegen AZ!

Feyenoord speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties