PSV'er sprak met Hartman tijdens revalidatie: "Dat was fijn"

Quilindschy Hartman
Quilindschy Hartman Foto: © Pro Shots

Sergino Dest had tijdens zijn revalidatie een aantal keer contact met Quilindschy Hartman. De Feyenoorder zat in hetzelfde schuitje. 

Dest maakte afgelopen zaterdag tegen SC Heerenveen na elf maanden blessureleed zijn rentree. De Amerikaan van PSV had last van een zware knieblessure. Ook Hartman was getroffen door een knieblessure en maakte een aantal weken eerder al zijn rentree na een lange periode van afwezigheid. "Ik heb tijdens de revalidatie wel een aantal keer contact met hem gehad", vertelt Dest zaterdag op de persconferentie

De 24-jarige vleugelverdediger vond het prettig om er met Hartman over te praten. "Natuurlijk om te vragen hoe het met hem ging, hij vroeg ook hoe het met mij ging. We zaten in dezelfde situatie", legt hij uit, "dus het is fijn om met iemand te kunnen praten die hetzelfde meemaakt."

Lees meer:
0 reacties