"Priske is er niet in geslaagd Feyenoord stabiel te krijgen"

Brian Priske
Brian Priske Foto: © Pro Shots

Feyenoord presteerde in de eerste seizoenshelft wisselvallig. Hoge pieken werden afgewisseld met diepe dalen en trainer Brian Priske moest duidelijk nog even wennen in Rotterdam. Martijn Krabbendam van Voetbal International geeft zijn analyse over de gang van zaken in Rotterdam.

Krabbendam is hard voor Brian Priske. "Als de eerste maanden van het seizoen iets duidelijk hebben gemaakt, is het wel dat Priske er niet in slaagt Feyenoord stabiel te krijgen. Hij werd weliswaar niet echt geholpen door de clubleiding, die laat reageerde op het vertrek van de spelbepalende Mats Wieffer, maar zelf verloor Priske tijd door tegen de wil van zijn spelersgroep te investeren in een andere manier van spelen, 3-4-3, in plaats van 4-3-3. Dat Feyenoord af en toe opbouwt met drie verdedigers, doet daar niets aan af, dat deed de ploeg onder Arne Slot ook weleens. Later erkende Priske dat het niet had geholpen zijn spelers uit hun comfortzone te trekken. Hij toonde zich in ieder geval flexibel, daarmee kun je als trainer ook ver komen."

De journalist van Voetbal International gaat nog even door. "Priske gaf toe meer te hebben verwacht van zijn elftal en dan vooral op voetbal- technisch gebied. Hij kan wijzen op de vele blessures, maar de meeste kwamen tot stand onder zijn eigen regime. Aan de instelling ligt het in ieder geval niet. Feyenoord toonde zich een team dat niet snel opgeeft, met de 3-3 bij Manchester City als hoogtepunt. Ook het feit dat een aantal spelers en hersteltrainers eerder naar Spanje vloog om alvast te werken aan het herstel en daarvoor Oud en Nieuw oversloeg, is veelzeggend", zo merkt hij op.

Zet in op Feyenoord tegen Ajax!

Feyenoord speelt zondagmiddag de Klassieker bij Ajax. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand