Priske geeft update over Trauner: "Het verloopt voorspoedig"

Gernot Trauner juicht na zijn eerste goal voor Feyenoord
Gernot Trauner juicht na zijn eerste goal voor Feyenoord Foto: © Pro Shots

Brian Priske is met Feyenoord druk in voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste weken onder de Deen verliepen voorspoedig, maar hij ziet ook in dat het spelen voor een nationale ploeg een nadeel met zich meebrengt, dat laat hij weten in gesprek met Voetbal International.

Priske ziet in dat eindtoernooien niet meewerken aan de voorbereiding voor een club als Feyenoord. "Het moeilijke aan deze voorbereiding zijn de gevolgen van de eindtoernooien", doelend op onder meer het EK voetbal. "Internationals die verspreid binnen kwamen, die allemaal hun eigen fysieke route hadden. Het is maatwerk, dat is heel goed, maar dat zorgt er ook voor dat het nog even duurt voordat we onze echt basiself hebben geformeerd." 

Ook gaat hij in op Gernot Trauner zijn situatie. "Het herstel van Gernot Trauner verloopt gelukkig voorspoedig, dus die kan hopelijk ook binnenkort weer instromen. En zo hopen we in de maand augustus de selectie intact te hebben, waarbij het heel prettig is dat we geen kwalificatie hoeven te spelen. Voor mij als nieuwe trainer is dat perfect. Want het is lastig om nieuwe accenten erin te slijpen als je om de drie dagen een wedstrijd hebt. Dat hebben wij in augustus niet, dan spelen we elk weekend een competitiewedstrijd, maar kunnen we doordeweeks ook uitgebreid trainen. Dat is heel prettig en de verdiensten van de prestaties van afgelopen seizoen", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
AZ
16:30
Feyenoord
za
12/04
Fortuna Sittard
16:30
Feyenoord
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand