Priske geconfronteerd: "Over Feyenoord praten heeft geen zin"

Brian Priske
Brian Priske Foto: © BSR Agency

Voormalig trainer Brian Priske haalde gemiddeld 1,86 punten uit de 21 competitiewedstrijden met Feyenoord. Robin van Persie scoorde hetzelfde gemiddelde na evenveel wedstrijden. Het verschil is dat Van Persie nu tweede staat, maar net als Priske staat ook hij onder grote druk in Rotterdam.

Priske verloor met zijn ploeg het eerste achtstefinaleduel in de Conference League tegen Sparta Praag, met 2-1 van AZ. Na de wedstrijd gaf hij zijn reactie over de statistieken. "Het leven is lang, een carrière duurt lang, er komen altijd nieuwe kansen en ik ben gelukkig in Praag", vertelt hij aan Voetbal international. "Dus over Feyenoord praten heeft geen zin."

"Ík weet wat er is gebeurd, maar heb simpelweg niet de behoefte mijn kant van het verhaal te vertellen over waarom het niet is gegaan zoals ik had gehoopt", vervolgt de oefenmeester. "Daarvoor ben ik ook te veel een professional. Het is duidelijk dat ik een moeilijke periode heb gehad bij de club, maar óók een mooie tijd. Ik ben dankbaar voor de kans die ik heb gekregen en de ervaringen in Nederland."

Volgende week in Praag wil Priske de achterstand van 2-1 tegen AZ goedmaken. "Europa Cup-avonden in Létna kunnen magisch zijn", aldus Priske.

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties