Priske bouwt totaal anders op dan Slot: "De duim gaat omhoog"

Arne Slot als manager van Liverpool
Arne Slot als manager van Liverpool Foto: © Screenshot X Viaplay

Feyenoord heeft het oefenduel met RC Genk winnend afgesloten: 3-1. In het tweede duel van Brian Priske vallen weer een aantal dingen op, zo ook het gebruik van de lange bal.

"Waar Feyenoord onder Arne Slot voornamelijk bezig was met het vinden van die vrije man, is dat bij de Deense trainer anders", opent Stan Spoel bij Voetbal International. "De Duitse keeper Wellenreuther kan via Zerrouki alsnog Tsoungui vinden, alleen weegt voor Priske het risico niet op tegen de voordelen. Dus mag Wellenreuther in deze situaties gewoon de lange bal spelen. Dat pakt een aantal keer goed uit. Zo levert een perfect afgemeten trap van de Duitse goalie een grote kans voor Feyenoord op."

Aan de zijkant is Priske tevreden over de aanpak van zijn team. "Aan de reactie van Priske is op te merken dat hij dit graag ziet van zijn keeper, de duim gaat veelzeggend omhoog na de lange trap. Duidelijk is dus dat de trainer niet ten alle tijden voor de korte opbouw wil kiezen, als de tegenstander hoog druk zet."

Doe mee aan het WK-spel van Feyenoordpings!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Ajax1 op Scorito!

Lees meer:
0 reacties