Priske-ball: Feyenoord na 20 minuten al weggespeeld door Benfica

Brian Priske bij Feyenoord
Brian Priske bij Feyenoord Foto: © Pro Shots

Het bezoek van Feyenoord aan Benfica verloopt absoluut dramatisch. De ploeg van trainer Brian Priske stond binnen twintig minuten al op een 4-0 achterstand. Daarmee gingen de ploegen ook rusten.

Gianluca Prestianni scoorde na negen minuten al door een afvallende bal binnen te tikken. Daarna was het oud-AZ spits Vangelis Pavlidis die in de dertiende en veertiende minuut voor een dubbelslag wist te zorgen namens zijn nieuwe ploeg.

Deze goals werden gevolgd door de 4-0 van Jan-Niklas Beste. Over zeven dagen moet Feyenoord al tegen PSV aantreden in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.

Opstelling van Feyenoord: Bijlow, Kasanwirjo, Beelen, Hancko; Nieuwkoop, López; Geertruida, Zerrouki; Hadj Moussa, Gimenez, Paixão.

Zet in op Feyenoord tegen Excelsior!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Excelsior. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties