Perez verbaasd door Feyenoorder: "Hij wil dat helemaal niet"

Kenneth Perez rondom PSV-Ajax
Kenneth Perez rondom PSV-Ajax Foto: © BSR Agency

Kenneth Perez valt op dat Sem Steijn zichzelf weinig betrekt in het spel van Feyenoord. Volgens de analist is de aanvoerder van de Rotterdammers vooral bezig met voor de goal komen. 

Steijn liet met twee doelpunten in twee competitiewedstrijden al gelijk zijn waarde zien. “Dat is zijn grootste kwaliteit", begint Perez in Dit Was Het Weekend. “In het voetbal was hij ook niet al te best bij Twente en volgens mij heeft hij ook geen enkele intenties om deel te nemen aan het spel. Hij kijkt alleen maar naar voren. Zijn medespelers denken juist dat hij de bal wel wil hebben, maar dat wil hij helemaal niet.”

Dat is volgens Perez niet gebruikelijk voor een 'nummer tien'. "Hij loopt gewoon lekker door. Hoopt dat er een voorzet komt en voor zijn voeten valt. Dat is ook een kwaliteit en dat is niet erg, maar het beperkt je wel in de opbouw", aldus de voormalig profvoetballer. "Maar als hij net zo veel goals maakt als bij Twente, of iets minder, heft dat elkaar wel op."

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties