Paixao ziet overeenkomsten met Rotterdam: "Het is surrealistisch"

Igor Paixão met zijn gewonnen prijs
Igor Paixão met zijn gewonnen prijs Foto: © X @Feyenoord

Igor Paixao is erg op zijn plek bij Olympique Marseille. De Braziliaanse vleugelaanvaller ziet veel overeenkomsten met Feyenoord. 

Paixao ruilde Feyenoord deze zomer voor dertig miljoen euro in voor de Franse club. "Het is een prachtige plek van Frankrijk hier, met een mooi strand, de zon en mijn familie vindt het ook leuk", vertelt hij aan de Telegraaf. "Het lijkt op Brazilië! Dat helpt ons ook om hier te leven."

De Franse stad en club staan bekend om de rauwe, fanatieke supporters. "Net als in Rotterdam, waar de fanatiekste supporters zitten. Dat voelde als een stad met mijn supporters en zo voelt het hier ook", legt Paixao uit. "Ze steunen ons hier van de eerste tot de laatste minuut. Ik heb nu ook de Franse clasico kunnen ervaren. Het is in één woord surrealistisch."

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties