Oud-Feyenoorder klaar voor revanche met ADO: "Dat is schitterend"

Illaijh de Ruijter
Illaijh de Ruijter Foto: © BSR Agency

Illaijh de Ruijter (19) heeft zijn bijdrage gehad aan de promotie van ADO Den Haag naar de Eredivisie dit seizoen. Volgend seizoen staat hij met de club tegenover Feyenoord in de Eredivisie, iets waar de jongeling erg naar uitkijkt. 

"Daar heb ik acht jaar in jeugdopleiding rondgelopen. Ik speelde samen met jongens als Shaquille van Persie en Aymen Sliti", vertelt De Ruijter tegenover Voetbal International. "Tegen Feyenoord spelen in de Eredivisie is schitterend."

"Maar natuurlijk ook in De Arena en bij PSV. Als voetballer wil je in die grote stadions spelen", zegt hij enthousiast. "En ook de thuiswedstrijden beloven geweldig te worden. De seizoenkaarten gingen hard, iedereen wil er bij zijn."

"Dat wordt elke wedstrijd volle bak en een gekkenhuis. Dat gaat voor tegenstanders niet fijn worden en het kan ons juist een extra zetje geven. Ik denk dat we kunnen verrassen. Er zullen nog wat spelers bij moeten komen, maar ik hoop dat we deze groep grotendeels bij elkaar kunnen houden", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties