Neemt Slot spelers mee naar Engeland? "Zou een optie kunnen zijn"

Arne Slot
Arne Slot Foto: © BSR Agency

Arne Slot maakt hoogstwaarschijnlijk de overstap naar het Engelse Liverpool. In de AD Voetbalpodcast wordt zijn eventuele overstap besproken.

Mikos Gouka denkt dat beide clubs er wel uit gaan komen. "Slot wil er heen en Feyenoord weet ook dat ze hem dit niet kunnen ontnemen, alleen het moet wel aan de voorwaardes van de Rotterdammers voldoen. De vraag is wat Feyenoord hem waard vind. Dat zal ergens tussen de tien en twintig miljoen zijn en dan zullen ze waarschijnlijk ergens in het midden uitkomen.

Ook wordt een andere oplossing geopperd: een speler die met Slot mee gaat richting Engeland. David Hancko lijkt een logische naam. "Ik denk dat Slot voor het bedrag wat Feyenoord voor hem wil wel een gelijkwaardigere naam kan vinden. Ik denk dat Hartman wel een kandidaat was geweest, maar die is geblesseerd. Geertruida zou wel een goede optie kunnen zijn."

Lees meer:
0 reacties