"NEC met nagenoeg fitte selectie richting bekerfinale volgende week"

Dirk Proper en Bart van Rooij
Dirk Proper en Bart van Rooij Foto: © Pro Shots

NEC heeft goede hoop op een nagenoeg fitte selectie voor de KNVB Bekerfinale tegen Feyenoord van volgende week, schrijft Sander Janssen op Voetbal International. Proper, Nuytinck, Schone en Van Rooij lijken allen op tijd fit te zijn.

"Proper keek lange tijd toe vanwege een hamstringblessure en keerde onlangs al terug op het trainingsveld", schrijft Janssen. "Door een lichte terugslag moest hij langer wachten op zijn rentree. De middenvelder zit bij de wedstrijd aankomend weekend tegen PEC Zwolle weer bij de wedstrijdselectie en is, als alles goed gaat, ook tegen Feyenoord inzetbaar. Bram Nuytinck is hersteld van ziekte."

Bij Van Rooij (hamstringblessure) en Schöne (knieblessure) is er meer onzekerheid. Beiden trainen alweer individueel, maar halen de wedstrijd tegen PEC niet. 'We hebben goede hoop dat ze de finale kunnen halen. Het gaat de goede kant op, maar volgende week wordt het per dag kijken hoe het gaat.'

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint Feyenoord in Breda? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand