Mimeirhel Benita: "Terugkeren in de Kuip is mijn ultieme doel"

Mimeirhel Benita in actie voor Heracles Almelo
Mimeirhel Benita in actie voor Heracles Almelo Foto: © BSR Agency

Terugkeren als speler van Feyenoord en weer in De Kuip spelen is het ultieme doel van Mimeirhel Benita. Dat liet hij weten in gesprek met Voetbal International.

Benita heeft een paar keer in De Kuip mogen spelen, en dat maakte indruk. “Ik heb er nu een keer of vier gespeeld. Eén keer stond ik in de basis, in een oefenwedstrijd tegen Olympique Lyon in de voorbereiding. Dat was wel spannend, hoor. Toen ik het veld opstapte, zakte ik bijna door mijn knieën.”

Het was dan ook erg mooi om mee te maken voor Benita. “Al die mensen, het geluid dat ze maken. Toen de wedstrijd eenmaal begonnen was, had ik er vooral veel plezier in. Het is mijn ultieme doel om terug te keren bij Feyenoord en weer in De Kuip te spelen. Maar nu eerst een heel seizoen spelen bij Heracles en me verder ontwikkelen,” aldus de Feyenoorder, die momenteel wordt verhuurd aan de club uit Almelo.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand