Mexx Meerdink naar Feyenoord? "Je kan hem nu goedkoop oppikken"

Mexx Meerdink na zijn goal tegen PSV
Mexx Meerdink na zijn goal tegen PSV Foto: © Pro Shots

Mexx Meerdink wist Feyenoord afgelopen weekend geen pijn te doen in het duel met AZ. De 21-jarige aanvaller kwam een kwartier voor tijd als invaller in het veld, maar wist net als zijn ploeggenoten niet te scoren.

Meerdink scoorde dit seizoen al zeven keer als invaller in de Eredivisie. Nicky van der Gijp is benieuwd of de aanvaller geen optie is voor Feyenoord. "Zou Mexx Meerdink geen goede spits zijn om erbij te halen voor Feyenoord?", vraagt hij zich af. "Hij heeft als invaller heel veel goals gemaakt bij AZ. Het is een talentvolle speler die graag beter wil worden. Je kan hem nu nog goedkoop oppikken. Zou dat een goeie zijn?"

"Dan ga ik eventjes achterom kijken", reageert Jan Boskamp in de podcast Boskamp & Kleine Gijp. "En dan denk ik dat we nog wel wat leuke spelertjes hebben lopen. Kelvin Neijenhuis bijvoorbeeld, die is zeventien à achttien jaar."

"Die is nog wel heel jong. Dat soort jongens zijn toch nog niet klaar voor de Champions League?", countert Van der Gijp, maar Boskamp blijft bij zijn standpunt. "Hij kan goed voetballen en scoort makkelijk. En dan ga jij lopen zeiken dat we opeens een reservespeler van AZ moeten halen", aldus Boskamp.

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zondag tegen SC Heerenveen. Wint Feyenoord in Friesland? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties