Maurice Steijn over Sem: "Toen kwam de klad er in bij Feyenoord"

Sem Steijn
Sem Steijn Foto: © Pro Shots

Maurice Steijn kreeg bij De Oranjezomer de beelden te zien van het moment waarop zijn zoon Sem Steijn en Luciano Valente tijdens het Feyenoord Festival werden gevraagd naar het ontslag van Robin van Persie. De vraag zorgde voor enige verwarring, waarna de perschef besloot snel door te gaan. Daardoor hoefden de twee Feyenoorders niet te reageren.

Steijn kan wel lachen om het moment, maar weet niet wat zijn zoon anders zou hebben gezegd. "Wat Sem had geantwoord als hij niet werd onderbroken? Pfoe, dat is een goede vraag", zegt de trainer. "Dat weet ik niet. Dat is lastig." Presentator Thomas van Groningen besluit de vraag vervolgens zelf af te kappen. "Goed, deze vraag skippen we even." Steijn reageert lachend: "Dankjewel, Thomas."

De voormalig Sparta-trainer kijkt vooral uit naar een sterk seizoen van zijn zoon bij Feyenoord. Volgens hem wil Sem Steijn zich opnieuw laten zien na een lastige periode. "Ik hoop dat hij de lijn door kan trekken die hij aan het begin van vorig seizoen had ingezet. Sem kwam op een heel mooi moment binnen, dat was een prachtige transfer. Hij was de Speler van het Jaar en de topscorer. Sem heeft het Nederlands elftal gehaald en toen kwam de klad er een beetje in."

Volgens Maurice Steijn speelde een blessure daarbij een belangrijke rol. "Dat had ook te maken met een blessure. Hij is geopereerd en heeft de hele zomer doorgetraind. Sem wil dit jaar gaan vlammen." Ook kijkt Steijn uit naar het nieuwe Eredivisie-seizoen. Hij verwacht een spannende competitie waarin de verschillen kleiner zullen zijn.

"Het wordt een heel leuke competitie. Ik denk dat het veel dichter bij elkaar gaat zitten. Ismael Saibari is weg bij PSV, Ajax heeft een paar goede aankopen gedaan en Feyenoord oogt stabiel. FC Twente, AZ en FC Utrecht zitten daar kort achter. Ik heb er heel veel zin in", aldus Maurice Steijn.

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties