Marciano Vink analyseert: "Het is wel pijnlijk voor Feyenoord"
Feyenoord speelde zaterdagavond gelijk tegen Fortuna Sittard. Mariano Vink van ESPN bekeek het duel met veel belangstelling. In Dit was het Weekend geeft de oud-voetballer zijn analyse op het spel van de Rotterdammers.
Vink heeft veel kansen gezien voor de Rotterdammers en vertelte hierover. "Feyenoord heeft hele grote kansen gehad. Ik heb er negen geteld." Alleen was er een individuele actie nodig om weer op gelijke hoogte te komen. "Gimenez had in één keer een prachtig sleuteltje om dat slot te openen. Je droomt natuurlijk van zo’n voorzet. Hij staat ook wel helemaal vrij. Het is een prachtige goal."
Vink ziet in dat Feyenoord in de spiegel moet kijken. "Het is wel pijnlijk voor Feyenoord om zoveel punten te laten liggen tegen relatief mindere tegenstanders. Het is nu het derde jaar op rij dat Feyenoord niet heeft kunnen winnen van Fortuna. Het ligt niet aan Priske, voor alle duidelijkheid. Hoe mooi het dinsdag was, dan haal je ook een punt. Dat punt is natuurlijk honderdduizend keer zo mooi. Nu zijn het twee verloren punten."