Marcel van der Kraan wijst naar Feyenoorder: "Een dood spoor"

Marcel van der Kraan
Marcel van der Kraan Foto: © Screenshot De Telegraaf

Marcel van der Kraan weet dat Feyenoord in de laatste weken van de transferperiode vooral kijkt hoe de selectie uitgedund kan worden. Meerdere spelers mogen vertrekken uit de Kuip, waaronder Calvin Stengs. 

"Wie de hele voorbereiding heeft gevolgd en de start van dit seizoen bekeek kan concluderen dat Calvin Stengs bij Feyenoord op een dood spoor is beland en niet meer de plek gaat terugkrijgen die hij in zijn beste periode had", schrijft Van der Kraan in De Telegraaf. De middenvelder annex buitenspeler is fit, maar kreeg in officiële wedstrijden nog geen minuten.

Stengs kende onder Slot een uitstekende periode in Rotterdam, waarin hij goed was voor acht doelpunten en zeventien assists. Maar Robin van Persie ziet meer in Sem Steijn en Luciano Valente op de 10-positie. Op de rechtervleugel zijn ook al genoeg smaken, waardoor de Nederlander tussen wal en schip is geraakt. "Een drietal blessures weerhield Stengs afgelopen seizoen van de kans om opnieuw uit te blinken", besluit de journalist.

Zet in op Feyenoord tegen SC Heerenveen!

Feyenoord speelt woensdagavond de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand