Makaay blikt terug: "Veel dingen kun je trainen, maar dit niet"

Roy Makaay
Roy Makaay Foto: © Pro Shots

Roy Makaay zal altijd herinnerd worden aan zijn doelpunt voor Bayern München tegen Real Madrid in 2007, waarbij de voormalige spits van Feyenoord doelman Iker Casillas al na 10,12 seconden wist te passeren.

In gesprek met De Telegraaf blikte de spits terug op dit magische moment. "Het was een gedenkwaardige dag. Veel dingen kun je trainen, maar dit niet. Helemaal niet als de tegenstander de aftrap neemt. Het was natuurlijk wel bijzonder, helemaal omdat het tegen Real Madrid was. En het belangrijkste was dat we de volgende ronde bereikten, want anders had dit doelpunt helemaal geen waarde gehad."

Makaay kwam er pas na het einde van de wedstrijd achter dat het de snelste goal ooit was in de Champions League. "Ik kan het me nog heel goed herinneren. Dat kwam alleen al door de hele aanloop naar deze wedstrijd. De week ervoor hadden we in het heenduel niet goed gespeeld in Bernabeu, waar we met 3-2 verloren."

Lees meer:
0 reacties