Maaskant over 'rare keuze' Van Persie: "Dat weten ze daar ook"

Robert Maaskant begrijpt nog altijd niet waarom Robin van Persie bij Feyenoord Anis Hadj Moussa heeft benoemd tot tweede aanvoerder. In het programma FC Rijnmond zegt de oud-trainer dat hij de keuze opmerkelijk vindt en vermoedt dat er mogelijk een ander motief achter zit.

"Ik blijf het een heel rare keuze vinden", begint Maaskant. "Je aanvoerder moet een boegbeeld zijn. Een leider. Zich verstaanbaar kunnen maken, waarbij hij ook een rol heeft naar de pers. Maar als je jezelf niet kan verwoorden in het Nederlands en in het Engels is het hartstikke moeilijk om de connectie te maken. Feyenoord heeft betere spelers om die rol te vertegenwoordigen."

Mike Snoei zet zijn vraagtekens bij alle drie de aanvoerders. "Read was aan het begin van het seizoen niet eens basisspeler. Steijn is nog aan het zoeken in die grote Kuip. Van Persie en Hake zullen er ongetwijfeld een plan mee hebben, maar dat moet nog altijd naar buiten komen."

Maaskant denkt wel te weten waarom Hadj Moussa de band heeft gekregen. "Ze zullen hem of willen aanspreken op zijn persoonlijkheid. Of zijn transfersom willen verhogen. Zodat het geld gaat opleveren." De analist is sowieso kritisch op de aanvaller. "Een aanvoerder moet geen blessure veinzen. Die moet de kracht van Rotterdam uitstralen. Dan ga je niet na 10 minuten naar je hamstring grijpen om daarna nog 80 minuten te spelen. Dat is raar. En dat weten ze bij Feyenoord ook. Er is geen trainer die zo'n blessure ziet en niet denkt dat hij niet gewisseld moet worden."

Zet in op Feyenoord tegen FC Barcelona!

Feyenoord speelt woensdagavond de Champions League-wedstrijd tegen FC Barcelona. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties