"Luxe die Feyenoord-achterban dit zinderende seizoen niet gewend is"

Orkun Kokcu viert de 2-0 van Feyenoord
Orkun Kokcu viert de 2-0 van Feyenoord Foto: © Pro Shots

Feyenoord won donderdag in de Europa League met 7-1 van Shahktar Donetsk. Marcel van der Kraan van de Telegraaf zag hoe de Rotterdammers met gemak over de Oekraïense tegenstander heen liep.

“In De Kuip deze donderdagavond geen nagelbijtende supporters op de tribunes, geen hartkloppingen bij duizenden stoere kerels in het Legioen”, opent Van der Kraan in De Telegraaf. “Vanaf het moment dat de Mexicaanse spits Santiago Gimenez de bal in het net ramde, konden ze achter de meters hoge netten voor het eerst in weken eens lekker achterover hangen.

“Of met een pils in de hand tegen de buurman aanleunen om alle goals te bewonderen”, gaat de journalist verder. “Het is een luxe die de achterban in dit toch zinderende seizoen niet gewend.”

Ook het NRC zag hoe Feyenoord de wedstrijd vroeg besliste. “Los van het bereiken van de kwartfinale van de Europa League, een noviteit voor de club, tankte het vertrouwen voor de Klassieker van zondag bij Ajax. Er werd, door de snelle en ruime voorsprong, geen onnodige energie verspild. Sleutelspelers kon in de tweede helft rust worden gegund. Meevallertjes met het oog op de wedstrijd in Amsterdam, waar de koppositie in de Eredivisie op het spel staat.”

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
zo
9/04
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
16/04
SC Cambuur
14:30
Feyenoord
zo
23/04
Feyenoord
16:45
FC Utrecht
zo
7/05
Excelsior
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 26 34 61
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
Bekijk de hele stand