Luka Ivanusec kijkt vooruit: "Dat is belangrijk, ook voor de fans"

Luka Ivanusec
Luka Ivanusec Foto: © BSR Agency

Luka Ivanusec is uiteindelijk tevreden met het behalen van de Champions League met Feyenoord. De Kroaat hoopt echter volgend seizoen op meer dan de tweede plaats in de Nederlandse Eredivisie.

"We hadden natuurlijk kampioen willen worden, maar uiteindelijk was Champions League-voetbal behalen ook belangrijk", vertelt Ivanusec in een video-item aan ESPN. "En het is ons gelukt om dat te behalen. Voor volgend seizoen is het belangrijk, voor de club, maar ook voor de supporters, om weer kampioen te worden. Dat is onze doelstelling."

Met nog één wedstrijd te gaan in de Eredivisie, kan de blik bijna op EURO 2024 in Duitsland. De Feyenoorder hoopt op het eindtoernooi actief te kunnen zijn. "Ik denk dat ik een goede kans maakt. Nu het seizoen ten einde raakt, begin ik weer goed te spelen met doelpunten en assists. Tuurlijk, uiteindelijk is het aan de bondscoach. We zijn altijd underdog, maar ook al tweede en derde gewordeno p het WK. Ik denk dat het onze mentaliteit is. We zijn trots en vechten voor ons land. We hebben en hechte band en spelen als een familie", aldus Ivanusec.

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties