Lozano looft Feyenoord en wijst naar speler: "Dat vind ik leuk"

Hirving Lozano
Hirving Lozano Foto: © Pro Shots

Zondagmiddag staat de topper op het programma tussen PSV en Feyenoord. Voor Hirving Lozano wordt het een extra speciale wedstrijd. Hij vertrekt namelijk na dit duel uit Eindhoven om de stap te maken naar de MLS in de Verenigde Staten.

Lozano hoopt met een mooi resultaat afscheid te nemen in het Philips Stadion, maar hij weet ook dat het niet makkelijk zal zijn. "Ze hebben een heel goede ploeg", doelt hij in gesprek met Voetbal International op Feyenoord. Hij wijst daarbij speciaal naar Santiago Gimenez. "Er speelt ook een Mexicaan, dat vind ik leuk."

"Voor ons wordt het ontzettend belangrijke wedstrijd", vervolgt de buitenspeler, die met PSV zeven punten voorsprong heeft op Feyenoord. "De ploegen achter ons zijn niet ver weg, maar ik denk dat PSV een team heeft om kampioen te worden. Mocht het lukken, dan kom ik graag terug om de titel mee te vieren."

Zet in op Feyenoord tegen Como!

Feyenoord speelt woensdagavond de Champions League-wedstrijd tegen Como. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties