Lotomba bedankt Feyenoordfans na operatie: "Dat raakt mij enorm"

Jordan Lotomba
Jordan Lotomba Foto: © BSR Agency

Jordan Lotomba heeft op Instagram van zich laten horen. De verdediger van Feyenoord heeft tijdens de training een breuk opgelopen in zijn onderbeen en moest meteen geopereerd worden. Nu wacht een revalidatie van enkele maanden.

"Beste teamgenoten, fans en club", begint de rechtsback op zijn social media-kanaal. "Ik was blij om het veld terug te vinden en me weer in vorm te voelen met de spirit die ik heb. Helaas is er een voorval gebeurd tijdens de training waardoor ik nu moet toekijken. Mijn operatie is goed gegaan."

De Feyenoorder, die deze zomer werd gehaald als vervanger van Lutsharel Geertruida, heeft veel steun ervaren. Het doet hem goed, zo typt hij. "Bedankt aan iedereen die een berichtje heeft gestuurd na het nieuws, dat raakt mij enorm. Ik blijf altijd lachen en houd mijn hoofd omhoog, want het hoort bij voetbal."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt woensdag tegen RKC Waalwijk. Wint Feyenoord in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand