Linssen genoot bij Feyenoord: "Is hij altijd dankbaar voor gebleven"

Bryan Linssen tegen PSV
Bryan Linssen tegen PSV Foto: © BSR Agency

Bryan Linssen genoot enorm van zijn tijd bij Feyenoord. De aanvaller maakte in 2020 de overstap van Vitesse naar Feyenoord. 

Linssen maakte 28 doelpunten in 91 wedstrijden voor de Rotterdammers. "Dick Advocaat haalde Bryan ooit naar Feyenoord. Daar is hij hem altijd dankbaar voor gebleven", vertelt broer Edwin Linssen in het Algemeen Dagblad. "Hoe Advocaat met hem omging, dat was wat hij nodig had. Zo warm, zo behulpzaam. Later kwam Arne Slot en de agressieve pressing die hij hanteerde, was Bryan op het lijf geschreven."

Nu maakt de 35-jarige aanvaller indruk bij NEC onder Dick Schreuder. "Ik denk dat Bryan geen keuze zou willen maken tussen de trainers Slot en Schreuder. Dat hij op deze leeftijd nog met zo’n trainer kan werken, is natuurlijk prachtig", vervolgt zijn broer. "Hij kwam anderhalf jaar geleden terug uit Japan en ook Sparta en Heerenveen toonden interesse. Ja, in de tijd dat Van Persie daar trainer was. Maar het werd NEC."

Lees meer:
0 reacties