Kees Kwakman haalt uit na Feyenoord - NEC: "Klinkklare onzin"

Kees Kwakman en Kenneth Perez begrijpen niet dat de goal van NEC tegen Feyenoord werd afgekeurd. Onlangs werd een doelpunt na een vergelijkbare situatie juist wel goedgekeurd en gaf de KNVB aan achter die beslissing te staan.

NEC kwam zo'n twintig minuten voor tijd op voorsprong in De Kuip, maar de goal van Lars Olden Larsen ging niet door. In de aanval in aanloop naar de treffer raakte Koki Ogawa de bal met zijn hand. De VAR kwam op de lijn en uiteindelijk ging er een streep door het doelpunt. 

Kwakman vergelijkt de goal met een soortgelijke situatie in de wedstrijd tussen Heracles Almelo en Almere City. In dat duel bleef de goal staan. "De VAR besloot toen om niet in te grijpen, omdat ze het te ver van de goal vonden", zegt Kwakman in het ESPN-programma Dit was het Weekend. De KNVB gaf destijds aan achter de beslissing te staan om de goal goed te keuren.

"Ze kennen gewoon hun eigen regels niet", aldus Kwakman. Ook Perez snapt er niets van. "Dan is dit echt klinkklare onzin." Kwakman: "Ruperti hanteert hier andere regels, dat is een groot probleem. In beide situaties gebeurt het ongeveer rond de middenlijn. Ogawa gaf zelf ook niet de assist. Dan lijkt het bijna alsof de VAR iets wíl vinden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand