Kwakman over Feyenoorder: "Begint écht een probleem te worden"

Bij de uitzending van Voetbalpraat kwam de situatie bij Feyenoord ter sprake, waar de personele problemen in de verdediging zich opstapelen. Kort na de verkoop van Dávid Hancko raakte ook Thomas Beelen zwaar geblesseerd. En dat terwijl Gernot Trauner nog altijd niet wedstrijdfit is.

"De spoeling wordt wel heel dun", stelt analist Kees Kwakman. Volgens hem is het dan ook noodzakelijk dat de club snel schakelt op de transfermarkt. "Ze moeten écht snel gaan handelen. Trauner begint ook écht een probleem te worden. Die ga je misschien één op de drie wedstrijden hebben dit seizoen", aldus Kwakman.

Feyenoord lijkt die noodzaak inmiddels te onderkennen. De Rotterdammers zouden hun vizier gericht hebben op de Japanse verdediger Tsuyoshi Watanabe en de Nederlandse mandekker Rav van den Berg. Die laatste krijgt de goedkeuring van Kwakman. "Ik vind het sowieso leuk als het over Nederlandse spelers gaat. Van den Berg heeft het goed gedaan. Gedurende twee seizoenen heeft hij vrijwel alles gespeeld in de Championship. Op het EK Onder 21 deed hij het goed, dus ik denk dat hij zich wel ontwikkeld heeft. Je moet het altijd afwachten, maar ik juich het wel toe."

Ook collega-analist Tijmen van Wissing maakt zich zorgen over de huidige bezetting. "De enige centrale verdediger die ze nu hebben, is Jan Plug", zegt hij. Een harde conclusie, die de urgentie in De Kuip onderstreept.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Feyenoord
14:30
NEC Nijmegen
zo
30/11
Telstar
14:30
Feyenoord
za
6/12
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand