'Kuyt wil spelers van Feyenoord': "Van Persie nog niet gebeld"

Dirk Kuijt
Dirk Kuijt Foto: © Pro Shots

Dirk Kuyt is aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. De voormalig Feyenoord-spits heeft altijd uitgesproken ooit in De Kuip aan het roer te willen staan, en dankzij het nauwe samenwerkingsverband tussen Feyenoord en FC Dordrecht lijkt die droom een stap dichterbij te komen.

Binnen dat samenwerkingsverband speelt Mark Ruijl, een sleutelrol. Hij was nauw betrokken bij de benoeming van Kuyt. De oud-international is blij met het vertrouwen: "Het is heel fijn dat Mark in mij gelooft als trainer. Ik wist dat er een link was met Feyenoord. Die samenwerking bevalt uitstekend als je kijkt naar de input. Niet alleen qua spelers, maar ook qua mensen in de technische staf. Dat zorgt voor een enorme boost. Er staat een goede organisatie door een stukje professionalisering dat hier heeft plaatsgevonden."

Kuyt heeft nog geen contact gehad met de nieuwe trainer van Feyenoord, Robin van Persie, maar wil dat snel veranderen. "Ik heb Robin nog niet gesproken. Dat wil ik wel snel gaan doen. Hij moet eerst maar eens kijken wat voor vlees hij in de Kuip heeft en dan hoop ik dat hij een aantal goede spelers voor ons heeft", aldus Kuyt tegenover De Telegraaf.

Zet in op Feyenoord tegen SC Heerenveen!

Feyenoord speelt woensdagavond de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand