Kritiek op arbitrage pot Feyenoord: "Overgeleverd aan prutsers""
Op zondagmiddag speelt FC Twente de kraker tegen Feyenoord in de kuip. Allard Lindhout is de scheidsrechter van dienst en daar is Leon ten Voorde niet heel blij mee.
De clubwatcher ziet weinig kansen voor FC Twente. "Heeft het wel zin om naar Rotterdam te gaan? Lindhout fluit en Jochem Kamphuis is de VAR, die laatste is ook een verschrikking", oordeelt hij tijdens De Warming-up. Zelfs de vierde official krijgt kritiek. "Bos is de vierde man, hij was de VAR die Lindhout naar de zijkant riep bij AZ - PEC Zwolle. Met die makrelen zitten we opgescheept in de Kuip."
Het niveau van scheidsrechters kan sowieso beter, vindt Ten Voorde. "We zijn overgeleverd aan een stelletje prutsers en dat is een kwalijke zaak. Ik zeg het cynisch, maar ik meen het wel. Vorige week bij NEC komt de VAR op de lijn waar hij niet moet komen. Afgelopen woensdag (duel Feyenoord - PSV) moet hij wat melden, maar durft hij het niet en dit wordt er slecht drie seconde naar gekeken."
De regels bij handsballen zijn vaag. "Er zijn situaties waarbij de maatregel die volgt, een penalty dat bijna een doelpunt is, niet in verhouding staat met het vergrijp. Het is gewoon verschrikkelijk", besluit de clubwatcher.