Kranenburg verklaart rode kaart Petrov: "Daarom duurde het lang"

Hristiyan Petrov moet met rood van het veld
Hristiyan Petrov moet met rood van het veld Foto: © Pro Shots

De rode kaart van Hristiyan Petrov leverde veel vragen op. De verdediger van SC Heerenveen kreeg een tweede gele kaart voor een ogenschijnlijk minimale overtreding. 

Dat Robin Hensgens even de tijd nam om Petrov de bestraffen, zorgde ook voor veel verbazing. “De kaart is gegeven omdat Petrov op de voet van Ueda was gaan staan en de scheidsrechter wist niet goed wie dat was", legt Dennis Kranenburg uit in FC Rijnmond. “Hij was aan het overleggen met zijn grensrechters wie hij de kaart moest geven, en daarom duurde het lang. Dat was dus Petrov.”

Cor Pot vond de beslissing van de scheidsrechter nergens op slaan. "Die rode kaart van Heerenveen was een giller. Een goedmakertje ten opzichte van Feyenoord, maar die tweede gele kaart sloeg nergens op", oordeelt hij. Eerder in de wedstrijd kreeg Feyenoorder Anis Hadj Moussa ook een rode kaart. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
zo
25/01
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Utrecht
12:15
Feyenoord
zo
15/02
Feyenoord
12:15
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 35 49
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 18 11 33
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand