Kramer wil scoren tegen Feyenoord: "Het wordt wel een keer tijd"

Michiel Kramer
Michiel Kramer Foto: © Pro Shots

Michiel Kramer verscheen in het duel met SC Heerenveen voor het eerst in maanden weer op het veld tijdens een duel in de Eredivisie. Na afloop ging hij in op de kritiek die zijn team RKC regelmatig heeft gekregen en blikte hij vooruit op het duel met oud-werkgever Feyenoord.

Kramer speelde met RKC gelijk, nadat zij in blessuretijd op gelijke hoogte kwamen tegen de Friezen. In gesprek met het Brabants Dagblad zegt Kramer het volgende. "Ik heb mensen horen zeggen dat wij geen elftal hebben om in de eredivisie te blijven. Dan zou ik maar eens goed kijken naar de jongens die op de bank zitten en eventueel onderdeel kunnen zijn van de basis. Ik denk dat het met het rechterrijtje echt wel meevalt qua verstandhoudingen. Alleen, je moet dat natuurlijk wel uit gaan drukken in punten."

Hij ziet in dat de verschillen klein zijn in het rechterrijtje. "Je staat nog steeds op een positie waar je liever niet wil staan. Vandaag geeft ook weer aan, hoe je het ook wendt of keert, dat hele rechterrijtje, met alle respect voor die ploegen, het scheelt allemaal niet zo heel veel", vertelt hij.

Volgende week komt Feyenoord op bezoek. Kramer hierover: "Het wordt wel een keer tijd dat ik tegen Feyenoord ga scoren, want dat is nog nooit gebeurd. Laten we dat maar een keertje gaan proberen.” Is dit de laatste kans? "We spelen ook nog uit hè", grijnst hij. "Dat moeten we nog eventjes bekijken. Ik voel me goed en wil weer belangrijk zijn", besluit Kramer.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand