Krabbendam voorspelt kampioen: "Nog steeds een groot verschil"

Martijn Krabbendam
Martijn Krabbendam Foto: © Pro Shots

Martijn Krabbendam denkt dat PSV dit seizoen kampioen gaat worden. De journalist denkt dat de Eindhovenaren simpelweg iets meer individuele kwaliteit hebben dan Feyenoord.

Normaal gesproken gaat het dit seizoen tussen regerend kampioen Feyenoord en PSV, al kijken de Rotterdammers al tegen een kleine achterstand aan. "Feyenoord heeft al twee keer gelijkgespeeld en dus vier punten laten liggen. PSV maakt geen fouten, en zij hebben tot de winterstop eigenlijk een vrij makkelijk programma in de Eredivisie. Feyenoord moet toch even die vier punten zien goed te maken", legt hij uit bij Vandaag Inside.

Volgens Krabbendam is het ook geen gekke gedachte dat PSV weer eens kampioen wordt. "Als je kijkt naar wat er geïnvesteerd is door PSV en door Feyenoord, is het gewoon nog steeds een groot verschil," weet hij. "Het zal spannend worden, maar ik denk uiteindelijk dat PSV net teveel individuele kwaliteit heeft. Maar het maakt niet uit voor Feyenoord, tweede is ook kampioen, hè: directe plaatsing voor de Champions League."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt donderdagavond de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Unibet heeft een mooie boost bij een overwinning van Feyenoord in De Kuip. Als nieuwe speler bij Unibet krijg jij 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! Schrijf je hier in claim de UniBoost!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
7/12
Feyenoord
21:00
FC Volendam
zo
17/12
Heracles Almelo
14:30
Feyenoord
zo
14/01
Feyenoord
16:45
NEC
zo
21/01
Vitesse
14:30
Feyenoord
zo
28/01
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 14 44 42
2 Feyenoord 14 28 32
3 AZ 14 22 30
4 FC Twente 14 13 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
Bekijk de hele stand