Krabbendam stellig over Feyenoorder: "Er is best veel interesse"

Martijn Krabbendam
Martijn Krabbendam Foto: © YouTube

De kans is aannemelijk dat Quilindschy Hartman Feyenoord deze zomer gaat verlaten. Dat meldt Voetbal International, dat schrijft dat er “best veel interesse” is in de 23-jarige linksback.

Sinds zijn blessure heeft Hartman zijn basisplek verloren aan Hugo Bueno en Gijs Smal. Zijn vorm is wisselvallig en hij komt sindsdien nauwelijks nog aan spelen toe. Hoewel hij een contract heeft tot medio 2026, lijkt de verdediger voor een cruciale afweging te staan in zijn loopbaan. Zijn zaakwaarnemers zouden momenteel gesprekken voeren met Feyenoord, maar Hartman zelf lijkt geen haast te maken met zijn toekomst.

Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam van Voetbal International schetst de situatie scherp: "Er is momenteel best veel interesse voor Quilindschy Hartman, zodat een vertrek aannemelijk lijkt. De clubleiding van Feyenoord ziet dat de speler die anderhalf jaar geleden nog gold als een potentiële recordtransfer, steeds minder waard wordt, maar zelf nog niet wil bijtekenen, op de bank zit en zo zijn topvorm maar moeilijk kan vinden. Deze vicieuze cirkel voor beide partijen lijkt op korte termijn moeilijk te doorbreken, zeker niet door Robin van Persie."

Met Robin van Persie als kersverse hoofdtrainer is het de vraag hoe hij met de situatie van Hartman zal omgaan. De voormalig Oranje-aanvaller staat voor de uitdaging om zijn selectie op scherp te krijgen voor het nieuwe seizoen, maar lijkt voorlopig geen sleutelrol voor Hartman weggelegd te hebben.

Lees meer:
0 reacties