Kraay ziet Bijlow voorbijgestreefd worden in Oranje: "Tenzij..."
Hans Kraay jr. denkt dat Justin Bijlow niet in actie gaat komen op het EK komende zomer. Volgens de analist is de Feyenoord-doelman voorbijgestreefd door Bart Verbruggen.
Bijlow ontbrak vanwege een blessure bij de interlandperiode van afgelopen weken. Concurrenten Mark Flekken en Verbruggen kwam wel in actie en met name laatstgenoemde maakte een goede indruk op Kraay. "Op de lijn was hij fantastisch”, merkt hij op bij ESPN. “Hij heeft echt goede reflexen. En als hij geen gekke dingen doet in de opbouw, dan is hij gewoon de eerste keeper van het Nederlands elftal."
Kraay vreest dat Bijlow niet meer de kans heeft om zich terug te knokken. "Verbruggen is gewoon keeper nummer één, tenzij Justin Bijlow ineens heel veel wedstrijden gaat keepen bij Feyenoord", besluit hij. Voor de Rotterdamse club staan echter nog slechts acht competitiewedstrijden en één bekerfinale op het programma waarvan het niet zeker is dat de doelman in alle wedstrijden in actie kan komen.