Kraaij kritisch op Feyenoord: "Dat is voor een keeper wel handig"

Hans Kraaij jr.
Hans Kraaij jr. Foto: © Pro Shots

Het is een bekend verhaal bij Feyenoord: Justin Bijlow raakt geblesseerd en Timon Wellenreuther moet komen opdraven. Na een ongelukkige invalbeurt tegen OSC Lille, waarin hij geen sterke indruk maakte, blijft het keepersdossier een zorgenkindje in Rotterdam.

Hans Kraaij was kritisch na de Europa League-wedstrijd: "Of je wel of geen vertrouwen hebt, het is voor een keeper wel handig als ie tussen de palen staat." Kees Kwakman ziet een moeilijk seizoen voor beide doelmannen: "Die hebben natuurlijk allebei een kloteseizoen, om het zo maar even te zeggen."

Volgens Danny Koevermans speelt Wellenreuther’s wisselvallige rol hem parten: "Dat is misschien wel de reden waarom Priske hem aan het begin van het seizoen op goal heeft gezet, door die blessuregevoeligheid van Bijlow." Bijlow’s aanhoudende blessures roepen steeds meer vragen op. Hans Kraaij twijfelt: "Hij kan zo’n goede keeper zijn. Als hij nou eens een keertje fit blijft… Is het lichaam sterk genoeg of is het pech?" Koevermans begrijpt Bijlow’s worsteling: "Je gaat op een gegeven moment denken: hoe kan dit nou? Ben ik wel geschikt om profvoetballer te zijn?"

Koevermans vult aan: "Nou had je het idee dat het vertrouwen wat al broos is geworden omdat hij weer eruit is gehaald. Nu moet ie weer op komen draven. Dat is misschien wel de reden waarom Priske hem aan het begin van het seizoen op goal heeft gezet, door die blessuregevoeligheid van Bijlow."

Lees meer:
0 reacties