'Juventus biedt twee spelers aan in ruil voor komst van Hancko'

Samuel Mbangula
Samuel Mbangula Foto: © Pro Shots

Juventus probeert de prijs voor David Hancko te verlagen door twee spelers bij de transferonderhandelingen met Feyenoord te betrekken. Dit zou de kans op een akkoord vergroten, meldt het Italiaanse medium Tuttosport.

De Italiaanse topclub heeft Hancko al enige tijd op de radar als prioriteit om de verdediging te versterken. Voor de Slowaakse verdediger ligt een contract van vijf jaar met een jaarsalaris van 2,5 miljoen euro klaar. Hoewel er geruchten gaan over een persoonlijk akkoord, ontkent Hancko deze berichten. Wel is duidelijk dat hij openstaat voor een overstap naar Turijn.

Feyenoord en Juventus moeten echter nog overeenstemming bereiken. Hancko ligt bij de Rotterdammers vast tot medio 2028, waardoor de club een stevige vraagprijs van naar verluidt dertig miljoen euro kan hanteren. Juventus wil dit bedrag naar beneden krijgen door twee spelers in de deal op te nemen.

Volgens Tuttosport zou het gaan om Samuel Mbangula en Facundo González. González is momenteel al verhuurd aan Feyenoord, terwijl Mbangula mogelijk definitief de overstap zou maken. De twintigjarige Belgische aanvaller, die in 2020 van Anderlecht naar Juventus verhuisde, maakte dit seizoen zijn debuut voor het eerste elftal. Tot nu toe speelde hij vijftien wedstrijden, waarin hij twee keer scoorde en drie assists gaf. Mbangula, die tot 2028 onder contract staat bij Juventus, lijkt een interessante optie voor Feyenoord.

Lees meer:
0 reacties