Justin Bijlow over interesse: "Dat zijn twee hele leuke clubs"

Justin Bijlow bij het Nederlands Elftal
Justin Bijlow bij het Nederlands Elftal Foto: © Pro Shots

Justin Bijlow is zich met het Nederlands Elftal aan het voorbereiden op het EK voetbal van aankomende zomer. Ondertussen is de transfermarkt ook geopend en kan het zijn dat de goalie van Feyenoord in de komende tijd een transfer maakt naar het buitenland.

Tegenover ECHO heeft Bijlow gereageerd op de vermeende interesse uit Engeland. Liverpool wordt genoemd als mogelijke nieuwe club, waarbij Arsenal ook geïnteresseerd zou zijn om hem als tweede keeper aan te nemen. Bijlow hierover: "Dat zijn twee hele leuke clubs. Het is natuurlijk altijd leuk om genoemd te worden bij grote clubs."

Toch wil hij niet te uitgebreid reageren en richt hij zich op de huidige werkgever Feyenoord. "Wat ik alleen maar wil zeggen is: ik ben ambitieus. Zolang ik voor Feyenoord speel, zal ik daar alles voor geven en wil ik me eerst gewoon concentreren op het Nederlandse team."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt vrijdag tegen PEC Zwolle. Wint Feyenoord in De Kuip? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand