Jordan Lotomba geeft zijn ervaring aan: "Dat is zeer bijzonder"

Jordan Lotomba
Jordan Lotomba Foto: © BSR Agency

Aan het einde van de transferperiode kwam ineens de Zwitserse rechtsback met Afrikaanse roots Jordan Lotomba naar Rotterdam. Hij heeft zich snel aangepast en lijkt een aanwinst voor Feyenoord.

Lotomba speelde ook al me in de Champions League, en vertelt in Hand in Hand hoe hij dit ervaarde. "Dat is zeer bijzonder. Helaas verloren we van Bayer Leverkusen, een erg goed en ingespeeld team. Maar ondanks dat we toen als team nog niet veel samengespeeld hadden, hebben we denk ik toch al aardig gespeeld en dat gaf aanknopingspunten. Leverkusen is kampioen van Duitsland en dat merkte je wel. Het was een goede ervaring voor ons om tegen ze te spelen, helaas zonder goed resultaat. Toch hebben we er hoop uit geput, we kunnen alleen maar beter worden."

Hij is wel blij met de fanatieke aanhang van Feyenoord. Daar heeft hij nog een advies voor. "Blijf doen waar jullie om bekend staan: altijd de club trouw blijven en supporten. We zijn jullie daarvoor enorm dankbaar en het geeft ons echt kracht. Op die manier kunnen we zoveel mogelijk wedstrijden blijven winnen", besluit de verdediger.

Zet in op Feyenoord tegen FC Barcelona!

Feyenoord speelt woensdagavond de Champions League-wedstrijd tegen FC Barcelona. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties