John de Wolf meldde zich bij dug-out Telstar: "Een aanvarinkje"

John de Wolf met een muts op in De Kuip
John de Wolf met een muts op in De Kuip Foto: © Pro Shots

Feyenoord won zondag met 1-2 op bezoek bij Telstar, maar makkelijk ging het zeker niet tegen de promovendus. De club uit Rotterdam kreeg in de slotfase nog een tegengoal en ging zelfs nog even tijdrekken om de voorsprong te behouden. 

Hans Kraay junior vroeg Telstar-trainer Anthony Correia na afloop naar een 'incident' aan de zijlijn. “Ja, je had even een aanvarinkje met John de Wolf", constateert de verslaggever van ESPN. Volgens Correia viel het echter wel mee. “Ik had geen aanvaring, zeker niet. Hij kwam alleen bij onze dug-out en hij zei terecht: ‘Dit zouden jullie ook doen.’ Ik zei: ‘Ja, dat klopt. En nu naar je dug-out, want daar hoor jij.’ Dat ging allemaal heel netjes", benadrukt hij.

"Het was geen aanvaring. Hij heeft wel een punt, dat ploegen dit gedrag vertonen", beseft Correia. "Maar vorige week (tegen FC Utrecht, red.) deden wij dit niet. En dat is onze fout, want hier wordt wel in getrapt We moeten dat misschien ook gaan doen. Maar ik vind eigenlijk van niet, want ik vind dat we naar officiële speeltijd moeten gaan. Bal uit: tijd stil. Doe het alleen in de blessuretijd, om te oefenen. Dan hadden we nu nog vier minuten doorgespeeld", stelt hij.

"Dit zijn de regels, ik ga er niet moeilijk over doen en ik vind dat de scheidsrechters een prima wedstrijd hebben gefloten", vervolgt hij. "Zij kunnen er ook niks aan doen, zij hebben met dit gedrag te dealen. Laurens Gerrets kwam netjes aan me vertellen dat ze er een minuut aan toevoegden. Het probleem ligt niet bij Feyenoord. Gedurende de negentig minuten denk ik dat het wel meevalt. Vaak wordt het in blessuretijd extreem. Ik zeg niet dat we dan hadden gescoord – dit is gewoon een terechte overwinning van Feyenoord, maar we kunnen best creatief gaan nadenken hoe we dit probleem gaan tackelen", besluit Correia. 

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/12
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
zo
11/01
SC Heerenveen
12:15
Feyenoord
zo
18/01
Feyenoord
16:45
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 14 27 37
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
Bekijk de hele stand