Johan Derksen oordeelt: "Hij beschadigt Robin van Persie"

Johan Derksen
Johan Derksen Foto: © BSR Agency

Johan Derksen is niet enthousiast over de komst van Dick Advocaat bij Feyenoord. De analist meent dat het de doodsteek is voor trainer Robin van Persie. 

Derksen denkt dat Advocaat zeker van waarde kan zijn voor Feyenoord, maar is het geen goed teken voor Van Persie. "Dat is dus met de beste bedoelingen gedaan, maar hij beschadigt Van Persie en dit kan wel eens het einde van de carrière van Van Persie worden", stelt hij in Vandaag Inside. 

Volgens de voormalig profvoetballer is het een greep van Dennis te Kloese om zelf langer aan te kunnen blijven. "Die directeur van Feyenoord doet dit alleen maar om zelf te overleven, maar stel Dick dan aan en maak Dick de baas", oppert hij. "Als je mentor bent van een jongere collega, moet je dat altijd anoniem achter de schermen doen."

Lees meer:
0 reacties