Joey Veerman irriteerde zich aan Feyenoord: "Vervelend, irritant"

Joey Veerman na de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal
Joey Veerman na de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal Foto: © Pro Shots

PSV moest zondagavond de Johan Cruijff Schaal aan Feyenoord laten. De Rotterdammers wonnen in het Philips Stadion na strafschoppen, nadat de reguliere wedstrijd in 4-4 was geëindigd.

Joey Veerman beseft dat de vele goals leuk zijn voor de neutrale toeschouwer, maar heeft zich ook geïrriteerd aan Feyenoord. "Wat de trainer al zei: het was spectaculair. Maar het was in het veld ook wel een beetje vervelend en irritant", vertelt Veerman op de persconferentie van PSV. "Dat elke keer op de grond liggen en tijdrekken... Maar goed, dat hoort er blijkbaar bij", aldus de Volendammer.

Namens Feyenoord waren Santiago Giménez (twee keer, red.), Bart Nieuwkoop en Antoni Milambo trefzeker binnen de 90 minuten. Lutsharel Geertruida, Ayase Ueda, David Hancko en Luka Ivanusec schoten allen raak in de strafschoppenreeks.

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties